Doprava

Doprava a platba

Při objednávce nad 999,- Kč je doprava ZDARMA (objednávky bez nábytku).
Při objednávce nad 5.000,- Kč je doprava ZDARMA (objednávky s nábytkem)

  • Způsoby doručení: 
  1. PPL – 69kč – Odeslání zásilky přepravní společností PPL po České republice s dodáním do 24 hodin od odeslání zásilky. Standardní doručení probíhá v pracovní dny od 9 – 18 hod. Při odeslání zásilky budete informováni e-mailem a první SMS (číslo zásilky, odkaz pro sledování zásilky) a v den doručení druhou SMS (časové rozmezí doručení zásilky, kontakt na kurýra).
  2. PPL Parcelshop – 69kč – Vyzvednutí na pobočce PPL Parcelshop,sami si vyberete pobočku,kde si dle svého zvoleného času vyzvednete balíček.
  3. Česká pošta – 79kč – Odeslání zásilky Českou poštou po České republice s dodáním do 24 hodin od odeslání zásilky. Standardní doručení probíhá v pracovní dny od 8 – 16 hod.
  4. Česká pošta Balík do ruky – 110kč – Odeslání zásilky Českou poštou po České republice s dodáním do 24hodin od odeslání zásilky. Standardní doručení probíhá v pracovní dny od 8 – 16hod.
  5. Osobní odběr – platbou předem na účet – OD Permon, Zdravá výživa – Dlouhá třída 1228/44c – Havířov 736 01
  6. Zásilkovna – 49kč – budete oznámeni SMS, že je Vaše zásilka uložena ve Vaší vybrané Zásilkovně.
  • Způsoby platby: 

Platbou předem na účet -ZDARMA  – účet: 222981377/0600

Platba šekem na účet –  ZDARMA

–  pošleme Vám automaticky na email zadání pro úhradu objednávky. Po připsání částky na náš účet Vám bude zboží zasláno spolu s řádným dokladem o zaplacení.

Náš e-shop nepřijímá platby v hotovosti ani kartou přes platební bránu – podle zákona tak nepodléhá EET.